O tapetach wiemy wszystko .Dwadzieścia lat doświadczeń , rzesze zadowolonych klientów.

Profesjonalizm i fachowość , miła i sympatyczna obsługa.

Przesyłka 15 zł 

tapetybrukowa@wp.pl

Novamur

Ekskluzywne tapety Novamur o ciekawym wzornictwie, często delikatnie tłoczone nadają każdemu wnętrzu wytworny charakter. Szeroki wybór kolorystyki i wzorów daje wiele możliwości łączenia wzorów w celu uzyskania nowoczesnego wystroju. Tapety Novamur to także różnorodność struktur na jednej tapecie, przez co każde wnętrze zyskuje niepowtarzalny i innowacyjny wygląd.

Marka Novamur gwarantuje świetną jakość i wykonanie a także odporność na zmywanie. Pewne jest więc, że tapety Novamur będą Państwu służyć przez wiele lat w stanie nienaruszonym.

Słowa kluczowe: novamur tapety, novamur, tapety novamur

Obrazek 6464-30

6464-30

59,90 zł
Obrazek 6464-50

6464-50

59,90 zł
0 pozycji
Szybki Kontakt
42 612 19 75
pon -pt od 9 do 18
Regulamin
Sklep Internetowy "Tapety w sieci" dzialajacy pod adresem www.tapetywsieci.pl, prowadzony jest przez "Malgorzata Kicinska" z siedziba w Lodzi, ul. Zachodnia 63, NIP: numer 725-114-07-88. Regon numer:471327011 1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaz produktów za posrednictwem sieci Internet. Umowa sprzedazy zostaje zawarta miedzy Klientem a Malgorzata Kicinska. Potwierdzenie zawarcia umowy nastepuje przez wydrukowanie i przekazanie Klientowi wraz z przesylka faktury VAT , paragonu.

 

W naszym sklepie z tapetami każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy też, że nasz asortyment to nie tylko modne tapety ale przede wszystkim produkty świetnej jakości. Na pewno każdy będzie zadowolony i usatysfakcjonowany, a tapety z naszego sklepu będą Ci długo służyć.

Nie musisz się także obawiać zakupów online nasz sklep internetowy jest bezpieczny i nie ma możliwości, że zamówione tapety będą się różnić od tych, które Ci dostarczymy.

Zapewniamy nie tylko duży wybór modnych tapet ale także wygodę i bezpieczeństwo zakupów przez internet.

Nasz obszar działania obejmuje: