O tapetach wiemy wszystko .Dwadzieścia lat doświadczeń , rzesze zadowolonych klientów.

Profesjonalizm i fachowość , miła i sympatyczna obsługa.

Przesyłka 15 zł 

tapetybrukowa@wp.pl

Lutece

Tapety lutece to z jednej strony prostota i delikatność, z drugiej zaś oryginalne i zaskakujące łączenie struktur i wzorów. Utrzymane w pastelowej kolorystyce, nadają się do małych wnętrz oraz do pokojów dziecięcych. Charakteryzowane na fototapety świetnie wkomponują się natomiast we wnętrza młodzieżowe. Lutece gwarantuje nie tylko oryginalność i innowacyjność wzorów, ale także jakość i trwałość. Z pewnością dzięki tapetom lutece każde wnętrze zyska zupełnie nowe oblicze.

Słowa kluczowe: lutece tapety, lutece, tapety lutece

Obrazek 11124800

11124800

42,90 zł
29,90 zł
0 pozycji
Szybki Kontakt
42 612 19 75
pon -pt od 9 do 18
Regulamin
Sklep Internetowy "Tapety w sieci" dzialajacy pod adresem www.tapetywsieci.pl, prowadzony jest przez "Malgorzata Kicinska" z siedziba w Lodzi, ul. Zachodnia 63, NIP: numer 725-114-07-88. Regon numer:471327011 1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaz produktów za posrednictwem sieci Internet. Umowa sprzedazy zostaje zawarta miedzy Klientem a Malgorzata Kicinska. Potwierdzenie zawarcia umowy nastepuje przez wydrukowanie i przekazanie Klientowi wraz z przesylka faktury VAT , paragonu.

 

W naszym sklepie z tapetami każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy też, że nasz asortyment to nie tylko modne tapety ale przede wszystkim produkty świetnej jakości. Na pewno każdy będzie zadowolony i usatysfakcjonowany, a tapety z naszego sklepu będą Ci długo służyć.

Nie musisz się także obawiać zakupów online nasz sklep internetowy jest bezpieczny i nie ma możliwości, że zamówione tapety będą się różnić od tych, które Ci dostarczymy.

Zapewniamy nie tylko duży wybór modnych tapet ale także wygodę i bezpieczeństwo zakupów przez internet.

Nasz obszar działania obejmuje: